DCE089D1G18 Laser samonivelační kříž, 3x 360° zelený paprsek 18V 1x 2,0Ah Li-Ion DeWALT
Výrobce
DeWALT
Záruka
2 roky
Kód
03800089D1G18
EAN
Hmotnost
4,55 kg
Dostupnost
Skladem
Naše cena s DPH
Naše cena bez DPH
ks
Produkt patří do kategorie:
Popis
Standardně dodáváno: 1x nabíječka, 1x akumulátor 18V/2,0Ah, kufr TStak
• Nefunguje na 54V systém flexvolt
• Zelený křížový laser napajení baterií 18V ze systému XR DeWALT
• Zelený paprsek je 4x jasnější než červený a je lépe viditelný.
• Lze použít s detektorem paprsku DE0892G.
• Pro napájení 4-mi bateriemi AA nutno dokoupit adaptér N453836.
• Tři Paprsky 360° 1x horizontální, 1x vertikální, 1x boční
• Laserový kříž s automatickým srovnáním s přesností ± 0,3 mm/m.
EVROPSKÁ ZÁRUKA 3 ROKY PO REGISTRACI na stránkách : http://www.dewalt.cz/mydewalt
Parametry
Parametry produktu  DCE089D1G18 Laser samonivelační kříž, 3x 360° zelený paprsek 18V 1x 2,0Ah Li-Ion DeWALT
Napájení
1x 18V DeWalt baterie XR (kompatibilní s baterií 12V)
Typ laseru
křížový
Přesnost
+/- 3mm na 10m