Hřebíky PT - 3,10x90mm, konvex, pozink - 2200ks PT31R90G12, Bostitch
Výrobce
Bostitch
Kód
03PT31R90G12
EAN
Hmotnost
12,54 kg
Dostupnost
Není skladem
Naše cena s DPH
Naše cena bez DPH
bal
Popis
Hřebíky konvex, lepené v pruzích.
• Vhodné pro hřebíkovačky F33PT, F33PTSM, BF33 a GF9033.
Parametry
Parametry produktu  Hřebíky PT - 3,10x90mm, konvex, pozink - 2200ks PT31R90G12, Bostitch
Průměr hřebu
3,10mm
Délka hřebu
90mm
Úhel hřebu
33°
Typ těla
konvex
Typ hlavy
D 7,7mm
Materiál hřebu
pozink
Typ spojení hřebíků
papír. pásek
Rozteč hřebíků
3,10mm